Przede wszystkim ProfesjonalizmW naszym serwisie pracują tylko wykwalifikowani, zawodowi mechanicy. Od ponad 20 lat kiedy to powstał "Auto Serwis Wencel" jest prowadzony przez rodzinę Wencel. Od początku warsztat samochodowy znajduje się w Opolu przy ul. Nowowiejskiej 7 w Kolonii Gosławickiej, obok Malinki. Obecnie serwis zajmuje się mechaniką ogólną jak przed laty. Doświadczenie w naprawie aut zdobywane przez wiele lat, pozwala na podejmowanie się napraw wszysttkich marek samochodów od BMW, AUDI, MERCEDES po francuskie, włoskie i japońskie auta. Współpraca z flotami zaowocowała sprawnymi naprawami samochodów dostawczych.


Oddając nam auto pod opiekę, mogą być państwo pewni, że naprawa zostanie wykonana solidnie. Auto Serwis Wencel w Opolu gwarantuje jakość i bezpieczeństwo wykonanych napraw samochodu. Jeden z najlepszych mechaników w Opolu, w konkurencyjnych cenach przyjmie na warsztat także państwa auto. Wystarczy zadzwonić do nas lub przyjechać.
NASZE USŁUGI

Naprawa samochodów marki Audi, Bmw, WV, Skoda, Ford, Renault, Peugeot, Fiat, Citroen i wszystkich pozostałych marek. Nasz auto serwis w Opolu zajmuje sie mechaniką samochodową, także samochodów transportowych

Więcej

LINKI